top of page

Saame tuttavaks!

„Olen hariduselt ämmaemand, kuid olen aastaid töötanud vahelduva eduga medõena, nii Eestis kui Soomes. Töökogemust meditsiinis on kokku umbes 10 aastat. Meedikuks läksin õppima seetõttu, et südames on alati tuksunud soov teisi toetada, kui neil on seda vaja.

Huvi rahvaravi vastu oli aga sellegipoolest juba pikka aega ja seega võtsingi aastaid tagasi vastu otsuse, et ei istu enam käed rüpes ning läksin end selles valdkonnas täiendama. Lõpetasin Krautmani Massaaži ja Terviseakadeemias pärimusmeditsiini eriala 2016. aastal. Oma uutest oskustest lähtuvalt sündis juba 2015. aasta märtsis OÜ Väekas, mille alt olen aktiivselt pakkunud erinevaid rahvaravi teenuseid ja tooteid. Pakutavat on ajapikku lisandunud ning klientide vajadusest lähtuvalt nõustan, mida nad saavad ise oma tervise heaks veel lisaks ära teha. Olen osalenud väekate teenuste ja toodete tutvustamiseks erinevatel laatadel, tervisepäevadel ja avatud talude päeval, minu tegemistest on kirjutatud mitmeid artikleid, on tehtud raadiointervjuu ja kutsutud veel mujalegi.

Soov inimesi aidata ja neile head teha on minus alati olemas olnud, seetõttu ka sellised erialavalikud ja tegutsemine. Püüan anda inimestele tagasi nende valikuvõimalused ja vastutuse nende endi tervise eest. Rahvaravi on väga hea vahend oma tervise hoidmiseks ja parandamiseks kas siis iseseisva nähtusena või klassikalise meditsiini täienduseks – see valik jääb aga juba inimese enda otsutada. OÜ Väekas teenuseid on juba kasutanud paljud, kellele on oluline oma keha ja tervise eest hoolitsemine – klientide hulgas on näiteks koduperenaisi, edukaid ettevõtjaid, raske füüsilise töö tegijaid, kontoritöötajaid, sportlasi, õpetajaid ja palju teisi.

2022.a suvel leidsin endas ka uue põneva tahu, nimelt korraldasin koos teise hakkaja sõbrannaga koos festivali Isetervenemise Vägi, kuhu tõin ka loodusravi teemad.“

Töötajad: Meet the Team
190974596_10159431689474939_1738979462162787022_n_edited.jpg

Eliina Tammehoid

Loodusterapeut

bottom of page