top of page

Teenused

Sajanditepikkuse traditsiooniga lõõgastus ja tervendus - kehale ja meelele.

soonetasumine.jpg

Vana-eesti massaaž

1h 30min

Vana-Eesti massaaži teatakse ka soonetasumise nime all. Soonetasumise võtteid on edasi kantud enamasti suuliselt. Igas peres tehti massaaži omal ajal natuke erinevalt. Selle massaaži puhul on tegemist teraapiaga, milles on ühendatud meie esivanemate vanad tarkused ja tänapäeva teadmised. Soonetasumisel mõjutatakse põhiliselt erinevaid lihasgruppe, liigeseid, siseorganeid, vere- ja lümfiringet, närvisüsteemi ning nahka. Lühidalt öeldes, tegemist on kogu keha massaažiga, mida tehakse matil läbi riiete pealaest jalatallani ning mõlemalt poolt. Massaaž ei ole ainult mingi tegevus, see on keha stimuleerimine, et anda tagasi või hoida tasakaalu ja väge. See on meie esivanemate ürgne tarkus teha teistele head.

Meemassaaž ühele piirkonnale

30min

Mee kasulikus toimes ei kahtle ilmselt mitte keegi, aga siin mõned põhjused, miks mee kasutamine massaažis on efektiivne ja hea:
*Mesi imendub massaaži käigus osaliselt naha kaudu organismi, teisalt omab välispidiselt mitmeid kasulikke toimeid.
*Mee koostis on vereplasmaga väga sarnane, seetõttu omandab organism selle seespidiselt täielikult, ei teki jääkaineid.
*Mesi on hügroskoopne, see tähendab, et tal on omadus võtta kõik lõhnad ja maitsed endasse ning imada aineid ehk ta tõmbab endasse jääkaineid inimese naha pinnalt ja puhastab poore. See on ka põhjus, miks öeldakse, et tilk tõrva meepotis rikub selle sisu jäädavalt.
*Homöopaatiline toime – mesi kannab endas paljude taimede DNA-d ja mesilaste poolt meesse lisatud fermente jms, mis terapeutilistes doosides on organismile kasulikud.

20160906_105324(0).jpg
kupumassu1.jpg

Kuputeraapia- ja massaaž

15min - 1h

Miks kuputeraapia on tõhus? Kuputeraapia töötab paljuski keha isetervenemisvõime tõttu. Ärritades keha mingit piirkonda ning parandades selle verevarustust hakkab organism sellele ise tähelepanu pöörama ning tervendama. Seetõttu on kuputeraapia tõhus paljude erinevate seisundite korral.

Kaaniteraapia

1h 30min

Kaaniteraapias kasutatakse apteegikaane ehk Hirudo Verbana liiki kaane. Kaaniteraapia on väga vana tervistamismeetod, mida on kasutatud aastatuhandeid. Kaanide teraapiline toime erinevate terviseprobleemide puhul on palju laiem kui ravimitega, st seisundeid, mille puhul kaanidest abi võib saada on palju ning kõrvaltoimeid üldjuhul ei esine. Juba see on üks veenev argument miks kaaniteraapiaga alustada ja kui suuri tervisehädasid pole, siis käia ennetavalt 1-2 korda aastas enda organismi tasakaalustamas.

20160227_194003.jpg
Teenused: Our Services
bottom of page